Imienniki wojskowe – Sklep

W sklepie internetowym Extreme Wear dostępny jest szeroki wybór imienników wojskowych. Znajdziesz w nim naszywki mocowane na rzep oraz imienniki w formie nieśmiertelników. Część z nich mieści wyłącznie nazwisko, natomiast inne dodatkowo zawierają znak informujący o formacji, do której przynależy żołnierz. Wszystkie imienniki wojskowe dostępne w Extreme Wear są wykonane z najwyższą starannością z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu cechują się wyjątkową trwałością i długą żywotnością. Świetnie znoszą nawet ekstremalne warunki.
Imiennik wojskowy
obrazek prezentujacy

Sprawdź sklep militarny

Militaria ubrania

Gdzie kupić imienniki wojskowe?

Zastanawiasz się, gdzie można kupić imienniki wojskowe? Szeroki wybór tego typu produktów dostępny jest w sklepie Extreme Wear w zakładce: https://extremewear.pl/29-imienniki. Wszystkie wyroby oferowane przez tę firmę cechują się wysoką jakością, trwałością i wytrzymałością. Wykonywane są z odpowiednio dobranych materiałów przy pomocy nowoczesnych technik. Część z nich tworzona jest metodą haftu komputerowego, gwarantującą doskonałe efekty. Imienniki wojskowe ze sklepu Extreme Wear wybierane są przez żołnierzy z całej Polski.

Imienniki (naszywki) – cena

Ceny imienników wojskowych dostępnych w sklepie Extreme Wear są zróżnicowane. Najtańszą opcją są modele przyczepiane na rzep, które mieszczą wyłącznie nazwisko. Nieco droższą opcją są imienniki haftowane, które poza nazwiskiem przedstawiają formację, do której przynależy dany żołnierz. Najwyższą cenę trzeba zapłacić za imienniki w formie nieśmiertelników, wyposażone w łańcuszek kulkowy, blaszkę z danymi i gumki wyciszające. Jeśli chcesz poznać dokładne ceny imienników wojskowych z Extreme Wear, wejdź na stronę: https://extremewear.pl/29-imienniki.

Imienniki wojskowe – opinie

Imienniki wojskowe dostępne w sklepie Extreme Wear cieszą się ogromną popularnością i bardzo dobrymi opiniami. Klienci doceniają je za trwałość, jakość i estetykę. Użytkownicy chwalą je również za długą żywotność i wyjątkowo atrakcyjną cenę. Imienniki wojskowe ze sklepu Extreme Wear są zamawiane przez wojskowych ze wszystkich zakątków Polski i wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP. Zaopatrują się w nie żołnierze Wojsk Lądowych, Wojsk Specjalnych, Sił Powietrznych, Wojsk Obrony Terytorialnej, a także Marynarki Wojennej.